Wedco

 

 FREZELERİMİZ ULUSLARARASI FAALİYETTE!

Gururluyuz, çünkü endüstrinin tüm alanlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
- Dünya Çapında!

 
WEDCO TOOL COMPETENCE,

1991 yılından bu yana AVUSTURYA - Vienna'da Karbür kesici takım üretimi, Özel takım ve bileme servis hizmeti vermektedir.

TÜRKİYE'de SUMİ SERTMETAL bünyesinde Karbür kesici takım üretimi, Özel takım ve bileme servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

HAVACILIK-BİZİMLE BERABER YÜKSELİN!

Wedco Global olarak havacılık sektörüne kesici takım sağlayan bir şirkettir. Süper alaşımlar ve havacılık alanındaki diğer ileri teknoloji malzemelerini işlemek için standart ve özel kesici takımların Ar&Ge faaliyetlerini yürütür, kendi bünyesinde üretir ve satar.

 

 

OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE İSTİKRARLILIKN!

Wedco Motor Sporları ve otomotiv sektöründeki müşterilerinin yüksek adetlerdeki taleplerini karşılayan geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Otomotiv sektöründeki yeni operasyonlara yönelik araştırma ve geliştirme faaliyetlerini uzun yıllardır ve büyük bir titizlikle sürdürmektedir.

 

 

KALIP SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ:

Karbür kesici takımlar sektöründe öncü olarak, Wedco sert malzemeler ve grafit elektrot işleme konusunda güvenilir ve profesyonel ortağınızdır. Bu opersayonlar için özel olarak geliştirilmiş kesici geometrisi ve kaplama teknoljileri müşterilerimizin işleme ekonomileri ve verimliliklerini arttırmak için sunulmaktadır.

 

 

ENERJİ TEKNOLOJİSİ:

Wedco olarak gaz ve buhar türbinleri için özel olarak geliştirilmiş yüksek performanslı kesici takımlar üretmekteyiz. Müşterilerimizle yakın işbirliği içerisinde geliştirdiğimiz kesici takımlar ile hidrolik enerji ve rüzgar türbini sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 

 

KUYUMCULUK SEKTÖRÜ:

Wedco ürün yelpazesinde yer alan, hassas çalışmalar sonucu üretilen özel takımlar sayesinde kuyumculuk sektöründe şekil verme, işleme, gravür açma ve frezeleme işlemlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

 

 

 

                                                  

WEDCO PREMIUM KESİCİ TAKIMLAR      WEDCO SILVER KESİCİ TAKIMLAR

 

WEDCO MATKAP SERİSİ

Wedco Web Sitesi http://www.wedco.at/V5/de/

SumiSertmetal İstanbul Tuzla Organize Sanayii Bölgesi (İTOSB)

2.cadde No:22 Tepeören TUZLA/İSTANBUL Tel: +90 (216) 290 54 84 Fax: +90 (216) 290 54 30   

 

Bfg Yazılım ürünüdür