Wedco

FREZELERİMİZ ULUSLARARASI FAALİYETTE!

Gururluyuz, çünkü endüstrinin tüm alanlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

1991 yılından bu yana AVUSTURYA – Vienna’da Karbür kesici takım üretimi, Özel takım ve bileme servis hizmeti vermektedir.

TÜRKİYE’de SUMİ SERTMETAL bünyesinde Karbür kesici takım üretimi, Özel takım ve bileme servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

HAVACILIK SEKTÖRÜ

Wedco Global olarak havacılık sektörüne kesici takım sağlayan bir şirkettir. Süper alaşımlar ve havacılık alanındaki diğer ileri teknoloji malzemelerini işlemek için standart ve özel kesici takımların Ar&Ge faaliyetlerini yürütür, kendi bünyesinde üretir ve satar.

ENERJİ TEKNOLOJİSİ

Wedco olarak gaz ve buhar türbinleri için özel olarak geliştirilmiş yüksek performanslı kesici takımlar üretmekteyiz. Müşterilerimizle yakın işbirliği içerisinde geliştirdiğimiz kesici takımlar ile hidrolik enerji ve rüzgar türbini sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

OTOMOTİV SEKTÖRÜ

Wedco Motor Sporları ve otomotiv sektöründeki müşterilerinin yüksek adetlerdeki taleplerini karşılayabilecek portföyüne sahiptir. Otomotiv sektörüne yönelik araştırma ve geliştirme faaliyetlerini uzun yıllardır sürdürmektedir.

KUYUMCULUK SEKTÖRÜ

Wedco ürün yelpazesinde yer alan, hassas çalışmalar sonucu üretilen özel takımlar sayesinde kuyumculuk sektöründe şekil verme, işleme, gravür açma ve frezeleme işlemlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

KALIP SEKTÖRÜ

Karbür kesici takımlar sektöründe öncü olarak; Bu opersayonlar için özel olarak geliştirilmiş kesici geometrisi ve kaplama teknoljileri müşterilerimizin işleme ekonomileri ve verimliliklerini arttırmak için sunulmaktadır.

Hızlı ve detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.