BAŞKANIN MESAJI

"Görkemli Mükemmel Bir Şirket" olmak
Osamu Inoue
Sumıtomo Electrıc Industrıes, Ltd
Başkan & COO

Sumitomo Electric Group'ta 400 yıldır bize rehberlik eden Sumitomo Ruhu ve Sumitomo Electric Group Kurumsal İlkeleri çerçevesinde, adil ticari faaliyetlerle topluma katkıda bulunmanın temel politikasını tereddütsüz sürdürüyoruz. 1897 yılında elektrik teli ve kablo üretim teknolojilerine dayalı olarak kurulduğumuzdan bu yana özgün araştırma ve geliştirmemizi gerçekleştirdik ve yeni işletmelerin kurulması için yoğun çaba sarf ettik. Bu çabalar, yeni ürünler ve yeni teknolojiler yaratmamıza ve iş alanlarımızı çeşitlendirmemize olanak sağlamıştır. Şu anda işlerimizi küresel bazda şu beş segmentte yürütüyoruz: Otomotiv; Bilgi & İletişim; Elektronik; Çevre & Enerji; ve Endüstriyel Malzemeler.
"Görkemli Mükemmel Şirket" - bu Sumitomo Electric Group'un ideal gelecekteki halidir. Sumitomo Ruhuna ve Sumitomo Electric Group Kurumsal İlkelerine bağlı kalarak sürdürülebilir büyüme ve gelişmeyi sağlamaya çalışıyoruz.
Küreselleşmenin ilerlemesiyle birlikte, uluslararası toplumun birçok alanında dinamik paradigma değişimleri halen devam etmektedir. Sumitomo Elektrik Grubu, bugüne kadar biriktirdiğimiz teknolojik yeteneklerimizin ve çok çeşitli ürünlerimizin yenilikçiliği ve bir araya gelmesiyle, bu tür toplumsal değişimlerle üretilecek yeni ihtiyaçları karşılayacaktır. Ayrıca, bunu yaparak, gelecekteki büyümemizi sağlamak için işlerimizi yeni alanlara çeşitlendireceğiz.
Kendimizi “Görkemli Mükemmel Bir Şirkete” dönüştürmek için, grubumuzun tüm üyeleri, yalnızca paydaşlardan değil, toplumun diğer üyelerinden de geniş ölçüde güven ve güven kazanmak için kararlı çabalarımızı sürdürmeyi ve gelecekte herkes için zengin bir toplumun kurulmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.
Nazik desteğinizi ve teşvikinizi almaya devam edeceğimizi umuyoruz.

Osamu Inoue
Başkan & COO

https://sumitomoelectric.com/company/presidents-message